NOVINKY

 

28.8.2013    SOUTĚŽ IRON FIST SKATE BYLA PRODLOUŽENA DO 30.9.. Více info a podmínky soutěže ZDE.

23.6.2013      Skateboarding Day s IF! Oblečení v hodnotě 3.000,-Kč si odnese Adam Zvada! Gratulujeme! 

1.5.2013       1. máj lásky čas přinesl další možnost proměny! V měsíci květnu se na ni může těšit majitel či majitelka prodejního dokladu 13K100621! (Prosíme kontaktujte nás do 3 dnů, viz podmínky tady http://www.ironfist.cz/jarnipromena). Krásný máj všem! 

22.4.2013     Totální výprodej značky ABBEY DAWN! V eshopu i na prodejnách. Přijďte si vybrat z posledních kousků punkové módy Avril Lavigne, jejíž značka Abbey Dawn v Evropě končí. Do vyprodání zásob. 

10.4.2013     Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu Iron Fist a při této příležitosti rozdáváme dárky! Oživte svůj jarní šatník skvělými kousky z nové kolekce Iron Fist z naší nové prodejny v Atriu Flóra. Najdete nás u vchodu z Vinohradské třídy, hned vedle O2 a ke každému nákupu dostanete dárkovu tašku Iron Fist a při nákupu nad 2000,-Kč navíc super cool nálepky na nehty. Těšíme se na vaši návštěvu! 

 

 

 

27.9.2012      Podívejte se podle jakého úžasného obrazu vznikl motiv na balerínkytrička a mikiny z nové kolekce:) 

 

 

 

28.8.2012      Kapela Fourth Face nosí trička IRON FIST:)

 

 

20.7.2012    Iveta Lutovská a Eliška Bučková se fotily v centru Prahy v oblečení Iron Fist a Abbey Dawn:)

 

21.6.2012      Dokonalé platformy Key To My Sole s kresbou uznávané americké umělkyně Latishi Wood opět skladem! Ale ve velmi omezeném množství a už nebudou tak neváhejte:)

 

 

 

28.4.2012     Honza Toužimský z Arakain na sobotním koncertě v Kladně v tričku Iron Fist Trip Dealer. Koncert byl předposlední z jejich jarní šňůry koncertů s Lucií Bílou. Vedle společná fotka z koncertu v Prostějově. Zdeněk Kub v tričku Iron Fist Wishbone III.:)

 

 

 

 

 

22.2.2012  Skvělá zpráva pro zákazníky ze Slovenska! Dnes jsme spustili HeurekaPoint, což znamená, že od teď nabízíme osobní odběr v Bratislavě, Chorvátska 1, a to PO - PÁ: 11:00 - 19:00 hod. Dále nabízíme zasílání slovenskou poštou i NA DOBÍRKU! za snížené poštovné! Takže hurá na nákupy k nám:)

 

28.1.2012

Srdečně Vás zveme na módní přehlídku Iron Fist, která se bude konat u příležitosti křtu singlu kapely ZAHARA a křtu desky kapely PANKIX dne v musicbaru FUTURUM, Zborovská 7, Praha 5 a to den po Valentýnovi tedy 15.2.2012! Více info o akci zde: http://futurum.musicbar.cz/program/2012/02/zahara-pankix-loco-loco-modni-prehlidka-iron-fist

23.1.2012

Iron Fist s potěšením oznamuje, že biker Greg Minnaar, několikanásobný mistr světa ve sjezdu, rozšířil naše řady a stal se členem atletického týmu Iron Fist.

Uznávaný jako jeden z nejlepších a nejvíce konzistentních jezdců na světě, bude Greg značce oporou při uvedení nové atletické řady, což je i důvod proč zůstane s Iron Fist minimálně čtyři roky.

"Jsem nadšený, že se mohu přidat k Iron Fist. Značka začínala kousek od mého bydliště v Durbanu v Jižní Africe před více než 10 lety. Až potom se Iron Fist přestěhoval do Kalifornie" řekl Greg Minnaar. "Dokonce si pamatuji, že jsem si v roce 2001 koupil Iron Fist kšiltovku . Iron Fist je odvážný módní styl mimořádné kvality a teď můžeme jen čekat na rok 2013 kdy bude uvedena na trh nová atletická řada."

"Greg je výjimečný sportovec a kamarád a představuje velký krok vpřed pro Iron Fist a Iron Fist Athletics", řekl Travis Anderson, CEO Iron Fist. "Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s mistrem, jako je Greg, on je přesně ten, kterého potřebujeme, aby nám pomohl Iron Fist Athletics uvést na trh jako značku světové třídy. 

Greg Minnaar je mistrem světa ve sjezdu na horských kolech a pochází z Jižní Afriky. Od roku 2001 vyhrál třikrát světový pohár. Minnaar reprezentuje Jižní Afriku na mistrovství světa každoročně již od roku 1997. 

 

 

 

 

21.11.2011

Srdečně Vás vítáme v novém e-shopu Iron Fist. Pro zákazníky z Čech se vlastně nic nezměnilo,

zákazníci ze Slovenska prosím čtěte Aktuality výše prosím. Stále platí, že zaregistrovat se v našem

eshopu se vyplatí, registrovaní zákazníci mají řadu výhod a vždy se také dozví jako první o chystaných

akcích (prostřednictvím emailu). Řada akcí je pouze pro registrované! Takže Vám přejeme příjemné

nákupy (nejenom pro sebe, brácha také potřebuje nové tričko:)), málo shonu a hodně pohody.

Váš IRON FIST